Logowanie - BS Przedbórz

Logowanie
Idź do spisu treści

Menu główne

Logowanie

EBANK

 

Zaloguj się do eBankNet

 

Zaloguj się do eCorpoNet

ZASADY BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ

1. Korzystaj z aktualnego oprogramowania antywirusowego wraz z zaporą (firewall)
2.
Regularnie aktualizuj system operacyjny, wersję przeglądarki.
3.
Nie otwieraj strony bankowości elektronicznej poprzez link z poczty elektronicznej e-mail i nie instaluj oprogramowania z niezaufanego źródła. Przestępcy w ten sposób mogą próbować przejąć kontrolę nad Twoim urządzeniem (komputer, tablet, smartfon)
4.
Po zakończeniu pracy w bankowości elektronicznej wyloguj się używając przeznaczonej do tego opcji, gwarantuje to poprawne zamknięcie sesji przez użytkownika.
5. Chroń dane dostępowe do bankowości elektronicznej
6. Nie loguj się i nie dokonuj płatności w punktach bezpłatnego publicznego dostępu do Internetu - w tzw. hot-spotach
7. Sprawdź poprawność numeru NRB przed i po podpisie przelewu
8. Zwróć szczególną uwagę na poprawność numeru NRB po wklejeniu go ze schowka systemu. Porównaj go z numerem źródłowym NRB.
9. Nigdy nie ignoruj ostrzeżeń przeglądarki o błędnym certyfikacie.
1
0. Sprawdź czy w pasku przeglądarki znajduje się symbol "zatrzaśniętej kłódki", który gwarantuje szyfrowanie sesji. W zależności od przeglądarki, ikona kłódki może się pojawić w pasku adresu lub w pasku stanu w dolnej części ekranu


11. Zweryfikuj czy certyfikat strony wystawiony jest przez Certum Organization Validation CA SHA2 (Unizeto Technologies S.A.) dla domeny e.bsprzedborz.pl należącej do Banku Spółdzielczego w Przedborzu (kliknięcie na "zatrzaśniętą kłódkę" w pasku przeglądarki).


11. Zweryfikuj czy certyfikat strony wystawiony jest przez Certum Organization Validation CA SHA2 (Unizeto Technologies S.A.) dla domeny ecorp.bsprzedborz.pl należącej do Banku Spółdzielczego w Przedborzu (kliknięcie na "zatrzaśniętą kłódkę" w pasku przeglądarki).
NUMER TELEFONU DO KONTAKTU Z BANKIEM


W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Bankiem pod numer telefonu 447815452.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego